Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Natáčení druhé řady seriálu Kukaček (Česká televize) skončí letos v říjnu Hráči dne

17:41, 18. 7. 2022
Televize Aleš Borovan

Natáčení druhé řady seriály Kukačky je v plném proudu. Sérii vyvinula produkční společnost Dramedy Productions producentů Filipa Bobiňského a Petra Šizlinga (foto, zleva doprava) pro Českou televizi. Nyní se točí v Hradových Střimelicích a na dalších místech v okolí Prahy pod vedením režiséra Bisera Arichteva. Natáčení druhé série potrvá do října, celkem vznikne 13 nových epizod. V premiéře je Česká televize uvede v příštím roce.

V hlavních rolích se představí Marta Dancingerová, Marek Adamczyk, Sabina Remundová, David Novotný, Theo Schaefer, Viktor Sekanina, Klára Cibulková, Luboš Veselý, Jitka Čadek Čvančarová, Jan Dolanský, Michal Isteník, Libuše Švormová, Jana Kolesárová, Martin Písařík atd.

První série Kukaček měla televizní premiéru v lednu 2021. Průměrná sledovanost první řady Kukaček byla podle údajů ČT slušných 1,7 milionu diváků při podílu na sledovanosti 36,50 procenta u diváků starších 15 let. První třináctidílná série se prodala do dvou dalších zemí, uvidí ji diváci na Slovensku a ve Slovinsku.