reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Někdejší šéfredaktor Refresheru přechází do vydavatelství Czech News Center Hráči dne

07:49, 21. 9. 2023

Mediální dům Daniela Křetínského Czech News Center získává posilu v segmentu, zaměřeném na mladší publikum. Do CNC nyní přechází Adam Smeták (foto), který řídil redakci velkého českého média pro mladé (Refresfer.cz). Nově bude Smeták zastávat roli šéfa obsahového týmu v online magazínu FOMO, který běží na webu Heyfomo.cz a rovněž cílí na mladou generaci (primárně na cílovku 17 až 24 let).

Smeták se v médiích pohybuje přes osm let, Refresher vedl poslední čtyři roky. "Do nové redakce mě nalákala lehkost a forma, s jakou se dokáže napojit na generaci Z. Baví mě, jak tvůrci a tvůrkyně předávají svůj pohled na svět způsobem, ze kterého je jasně čitelné, že jsou sami příslušníci a příslušnice generace, pro kterou tvoří. Rád bych jim pomohl tento blízký vztah ještě prohloubit a vystavět na něm obsah, který půjde o něco více do hloubky, ale neztratí nic ze své uvolněnosti," komentoval Smeták.

"Za poslední měsíce jsme se hodně posunuli po byznysové stránce, vyladili jsme obchodní procesy a možnosti zapojení klientů, a to i takové, které předtím třeba mediální dům nikdy nezkusil. A ukázalo se, že je o to velký zájem. Stejně tak to vnímám v oblasti eventů. Zvládli jsme premiéru prvního velkého eventu ve Varech, ta měla extrémní úspěch, a postupně nám roste celá eventová část," uvedla šéfredaktorka a zakladatelka projektu Karolína Čumriková.