Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Nová streamovací služba MAX (Warner Bros.) bude začínat na 219 korunách za měsíc Hráči dne

06:53, 21. 5. 2024

Globální firma Warner Bros. Discovery dnes v Česku startuje streamovací službu Max, která nahradí dosavadní platformu HBO Max. Bude obsahovat celé portfolio Discovery, dále nabídku z Warner Bros., animáky z Cartoon Network a superhrdiny od DC atd. Služba nabídne kupříkladu připravovanou druhou řadu seriálu Rod draka (v originále House of the Dragon), premiéra bude paralelní s tou americkou 17. června. Dále zde budou filmové blockbustery jako Duna (foto), Barbie, Wonka, filmy o Harry Potterovi nebo seriály Přátelé nebo The Last of Us.

Předplatné bude zahrnovat dvě varianty - Standard (dosavadní předplatitelé HBO Max), které bude stát 219 korun za měsíc, a Premium s cenou 299 korun za měsíc. K tomu služba nabídne sportovní doplněk, který bude možné si přiobjednat za 70 korun za měsíc. Pro srovnání - předplatné Netflixu začíná na 199 korunách (Basic, jedno zařízení), předplatné Standard přijde na 259 korun (2 zařízení).

Standard na Max umožní sledování na dvou zařízeních zároveň, Full HD a 30 stažených položek. Premium Max nabídne sledování až na 4 zařízeních zároveň, 4K UHD a 100 stažených položek. Předplatné se bude měsíčně automaticky obnovovat.