Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Nova: v Česku a na Slovensku máme již půl milionu předplatitelů streamovací služby Voyo Hráči dne

12:21, 22. 2. 2023

Televize Nova ohlásila dosažení hranice půl milionů předplatitelů u streamovací služby Voyo.cz na českém a slovenském trhu. Největší komerční televize začala do Voya mohutně investovat před necelými dvěma roky. Cílem je mít milion předplatitelů v Česku a na Slovensku do roku 2025.

"Voyo je největší lokální SVOD službou v České republice a na Slovensku. V obou zemích je rovněž jednou z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších streamovacích služeb, vyrovná se i světovým hráčům. Považuji za úspěch, že Voyo, které jsme začali restartovat na začátku roku 2021, má již nyní půl milionu platících uživatelů. Do tohoto čísla nepočítáme zkušební verze zdarma," uvedl ředitel TV Nova Daniel Grunt (foto). Ten původně v mateřské CME šéfoval digitálnímu segmentu, tedy i Voyu.

V roce 2022 novácká streamovací platforma diváků nabídla seriály a minisérie Guru, Iveta, Jitřní záře, Roubal, Národní házená, Gumy nebo Král Šumavy: Fantom temného kraje. V letošním roce odstartuje kupříkladu desetidílná série Sex o´Clock nebo špionážní thriller série Extraktoři. Nyní Voyo v tuzemsku čelí silné konkurenci - na počátku února svoji SVOD platformu spustila i konkurenční TV Prima - Prima+.