reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Novinář Strakatý odchází z Reflexu, soustředí se na vlastní úspěšný podcast Hráči dne

08:22, 2. 10. 2023

Posun, který se očekával již od spuštění vlastního podcastu Čestmír cca před rokem. Jeden z nejúspěšnějších podcasterů v České republice (viz odkaz pod textem) Čestmír Strakatý (foto) opouští časopis Reflex, kde vedl od roku 2018 rozhovory v rámci Prostor X. "Přátelé, odcházím z Reflexu. Přišel čas posunout se dál. Teď budu šlapat do podcastu, který bude ještě lepší. Obrazově, zvukově, častěji," uvedl Strakatý na svém LinkedIn profilu. Na platformě HeroHero má Strakatého vlastní podcast aktuálně přes 7700 odběratelů, předplatné činí 5 euro za měsíc.

Vydavatel Reflexu, mediální dům Czech News Center, uvedl, že "rozhovorový pořad a podcast časopisu Reflex bude dál pokračovat s novými tvářemi i vizuální podobou".

Strakatý pracuje v médiích přes 10 let. Začínal v ČT24 jako redaktor a později editor zpráv ČT24, spolupracoval jako ko-editor na přípravě Událostí, komentářů s týmem Martina Veselovského a Daniely Drtinové. S nimi se později znovu setkal v DVTV. Z DVTV odešel v roce 2016 rozjet rozhovorový pořad právě pro mediální dům Czech News Center.