Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Nový dokument na Voyo.cz/TV Nova ukáže největší byznysový úspěch Marka Ztraceného Hráči dne

Streamovací platforma Voyo.cz (TV Nova) nasadí v sobotu 16. prosince dokument, který sleduje výjimečný byznysový úspěch písničkáře a muzikanta Marka Ztraceného (vlastním jménem Miroslav Slodičák). Film Marek Ztracený: Cesta do Edenu (foto) se začne streamovat přesně po půl roce, kdy se konal první ze tří vyprodaných koncertů Marka Ztraceného na stadionu v Edenu. Český slavík v dokumentu "zavzpomíná na své hudební začátky a popíše, jakým strastem příprava tří obřích stadionových koncertů čelila".

"Je to pro mě víc než dokument a hned na začátek je dobrý říct, že není pouze o Edenu. Je to popis cesty, které byla opravdu klikatá, chvílemi dramatická, ale krásná. Je tam spousty emocí a překvapivých informací. Poprvé jsem nechal nahlédnout i do svého soukromí, protože s těmito koncerty souviselo. Když jsem tenhle dokument viděl, měl jsem husí kůži a na konci slzy v očích. V tomhle dokumentu je celý můj svět," komentuje Ztracený.

Trojnásobný Český slavík ve filmu vzpomíná na svůj první koncert ve školní aule v Železné Rudě a také na to, jak oznámil nápad na velký koncert, který se mnohým zdál jako šílený. Hudebník přiznává, že sám byl velmi naivní a vůbec si neuvědomoval, jak složité a nákladné je v Edenu koncert realizovat. Jen výměna trávníku na fotbalovém stadionu stojí 3,8 milionu korun, denní pronájem 2,5 milionu a technika potřebná na jeden takový koncert stojí denně další 4 miliony. "Rozhodnout se pro Eden znamená, že riskuješ všechno, co jsi do té doby vybudoval a vydělal, ať už ve své kariéře nebo v životě. Tady se nebavíme o stovkách tisíc. Tady se bavíme o desítkách milionů a o reputaci," doplnil Ztracený. Ve snímku vystoupí i hosté koncertů Marta Jandová, Richard Genzer, Rytmus, Karel Roden a rodina Marka Ztraceného.