reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Nový prodejní trhák herního trhu: Farming Simulator 22. Jde na dračku i v Česku Hráči dne

13:12, 4. 12. 2021

Počítačová hra Farming Simulator 22 (screen), kterou poprvé v historii této značky vydává přímo herní studio Giants Software, slaví úspěch na herním trhu. Vyšla 22. listopadu a za prvních pár dní se jí prodalo přes 1,5 milionu kopií. Farming Simulator 22 je dostupná na PC a herních konzolích jako PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a Xbox One.

Titul je úspěšný i na českém a slovenském trhu. "Farming Simulátor je jedinečný prodejní fenomén, a ani letos tomu není jinak. V České republice a na Slovensku se za první týden přes pokladny prodalo více než 15 tisíc kusů hry. Kromě klasicky silné PC platformy pozorujeme letos i výrazně zvýšený zájem o konzolové verze hry, mimo jiné i proto, že letos poprvé jsou ve Farming Simulátoru na všech platformách k dispozici české titulky," uvedl Petr Kučera, ředitel firmy Playman, exkluzivního distributora hry na českém a slovenském trhu.

"Skvělá spolupráce s našimi partnery zajistila fantastickou premiéru," komentoval Christian Ammann, výkonný ředitel studia. Giants Software rozšiřuje a propojuje rostoucí síť partnerů, vývojáři rovněž propojovali samotné hráče: Dostupnost Farming Simulator 22 na PC a na konzole předchozí i nové generace propojila uživatele díky hře pro více hráčů napříč platformami. Odhaduje se, že všech her Farming Simulator se doposud prodalo přes 30 milionů kopií.