Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Novým CEO Etnetera Motion se stal Bubeníček Hráči dne

15:45, 2. 3. 2022
Reklama/PR Aleš Borovan

Novým CEO kreativní agentury Etnetera Motion (Etnetera Group) se od 1. března stal Michal Bubeníček (na fotce vpravo). Ten doposud v Motion působil na pozici strategy directora. Po osmi letech tak střídá Václava Peterku (vlevo), který přechází na novou, zatím neupřesněnou pozici v Etnetera Group. Bubeníček se bude více zapojovat do klíčových projektů firmy nejen jako CEO, ale i jako kreativní stratég.

"Úspěšný tandem Michala a Václava vybudoval z Etnetera Motion druhou největší firmu v naší skupině. Ta se stala ambasadorem strategické digitální komunikace pro významné brandy na českém trhu. Jsem rád, že další cestu Motion dokážeme ve skupině ještě více podpořit naším technologickým know-how a tím ji na trhu dál výrazněji diferencovat," komentoval Martin Palička, CEO Etnetera Group.

Etnetera Motion se zaměřuje na segmenty automotive, FMCG nebo farmacie. Mezi stávající klienty patří Škoda Auto, innogy, Rossmann, MSD, Nivea, Eucerin nebo Hero Czech. Firma za minulý fiskální rok (skončil v únoru 2021) utržila 57 milionů korun. V meziročním srovnání to byl pokles o 26 milionů. Čistý zisk se snížil ze 6 milionů na 2 miliony.