reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Novým členem představenstva distributora PNS Malát Hráči dne

07:25, 2. 6. 2020

Největší distributor periodického tisku První novinová společnost (PNS) změnil složení představenstva, které má de facto funkci TOP managementu. Do představenstva přichází Emerich Malát (foto) z pozice ředitele logistiky PNS. Nahradí zde Petra Nováka, který z PNS odchází. Jmenování nového člena představenstva potvrdila dozorčí rada. V představenstvu bude Malát zodpovídat za oblast provozu, logistiky a distribuční sítě.

Malát spojil většinu své kariéry s PNS. Do společnosti nastoupil v roce 1997 a pracoval jako vedoucí expedice regionálního závodu v Pardubicích, dále byl devět let ve funkci manažera dopravy PNS. V letech 2018 a 2019 působil na místě manažera logistiky a distribuce a od března 2019 dosud na pozici ředitele logistiky PNS.

"V Emerichu Malátovi nastupuje do nejvyššího vedení PNS člověk s dlouhou profesní historií spojenou s PNS a detailní znalostí všech logistických procesů. Ty jsou klíčové pro naše hlavní oblasti podnikání, tedy distribuci tisku, adresných a neadresných zásilek, a doručování předplatného," uvedl předseda představenstva PNS Vít Rozsypal.