reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Novým obchodním ředitelem Mall Group Střeštík Hráči dne

12:25, 29. 4. 2020

Obchod e-commerce skupiny Mall Group (majitelé Petr Kellner, Daniel Křetínský a Rockaway) začal od dubna řídit Jakub Střeštík (foto). Zodpovědný je za obchodní aktivity ve střední a východní Evropě. Dosavadní obchodní ředitel Igor Matejov se v roli COO nyní plně zaměří na provozní vedení skupiny.

"Jakub nastupuje v mimořádné době. Pro e-commerce hráče, jako je Mall, je to nesmírně dynamické období, proto jsem rád, že můžeme využít jeho obrovské zkušenosti z oblasti retailu i služeb. Společně tak posuneme to nejlepší z offline do online prostředí," uvedl CEO Mall Group Oldřich Bajer.

Střeštík pracoval na vedoucích manažerských pozicích v několika nadnárodních koncernech podnikajících v gastronomii, elektronice a retailu. Posledních devět let stál v čele společnosti Kika Nábytek v Česku a na Slovensku. Od ledna 2018 navíc šéfoval i Kika v Rumunsku. V letech 2004 až 2008 pracoval jako regionální ředitel restaurací rychlého občerstvení KFC a Pizza Hut. Do Česka mimo jiné přivedl i kavárenský řetězec Starbucks a slovenského prodejce elektroniky Nay.