reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Obchod v regionech vydavatelství A 11 bude řídit Fajtl, mění se i vedení redakcí Hráči dne

08:30, 26. 1. 2023

Menší vydavatelství A 11 (Aleš Zavoral), které se specializuje na lokální, regionální a odborný tisk a online, posiluje obchodní úsek a mění vedení redakcí. Na nově vytvořenou pozici obchodního ředitele pro regiony nastupuje Richard Fajtl (foto), který od roku 1998 působil v obchodním oddělení mediálního domu Czech News Center, posledních devět let jako zástupce obchodního ředitele. Fajtl bude zodpovědný za řízení "týmu regionálních obchodníků novin Náš Region a rozvoj celého segmentu lokálních médií skupiny A 11". Tým regionální inzerce, televizní reklamy, lifestylových, prémiových a odborných titulů, eventů a online aktivit i nadále zastřešuje obchodní ředitel skupiny David Korn.

Do obchodu A 11 vstupuje od února i Kateřina Bejčková, která přichází z mediální agentury Médea, kde vedla obchodní oddělení Media Master a podílela se na vedení vybraných account manažerů agentury. V A 11 bude z pozice business projekt manager zodpovědná za rozvoj a vyhledávání nových obchodních příležitostí pro televizi Náš Region TV i tištěné tituly.

Na pozici ředitelky redakcí a obsahu nastupuje Bára Štanglová, která v A 11 vede i oborový magazín Profi HR. Štanglová v minulosti zastávala pozici šéfredaktorky České informační agentury a projektově se podílela na PR aktivitách organizace Business & Professional Woman ČR.