Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Obchod Vltava Labe Media bude řídit nová manažerka, přichází z Burdy Hráči dne

07:50, 26. 4. 2023

Mediální dům Vltava Labe Media (VLM; majitel Penta) mění vedení centrálního a agenturního obchodu. Od května jej nově povede Jitka Beranová (foto). Stávající ředitelka Zuzana Tylčerová nastupuje na nově zřízenou pozici ředitelky pro vztahy s klíčovými klienty, v rámci níž se bude také věnovat crossmediálním obchodním projektům. Vedení jednotlivých obchodních oddělení, která nově spadají pod Beranovou, zůstává beze změny. Printový obchod i nadále řídí Blahoslav Fořt, digitální obchod vede Štefan Novosad. Neměnná zůstavá také spolupráce s ředitelem regionálního obchodu VLM Františkem Olbertem.

"VLM se daří v posledních letech výrazně posilovat svoji pozici v online prostředí. Naše strategie je multimediální a počítá s dalším dvouciferným růstem onlinu i v následujících letech. V další fázi rozvoje skupiny se proto chceme zaměřit na naši obchodní nabídku a uspokojit tak zvyšující se poptávku našich klientů po multimediálních projektech," uvedl Vít Nantl, ředitel a předseda představenstva VLM.

Beranová do VLM přichází z vydavatelství Burda International, kde působila jako head of online sales. V předchozích letech pracovala v mediálních domech Czech News Center a Economia, kde v obou případech řídila obchodní týmy.