reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Obchod vydavatelství A11 bude řídit Korn (ex-Mladá fronta) Hráči dne

Vydavatelství lokálního a odborného tisku A11 mediálního podnikatele Aleše Zavorala posiluje obchodní tým. Novým obchodním ředitelem se stává David Korn (foto), na pozici ředitele inzerce pak nastupuje Jan Šátava. Ten střídá Lukáše Zítu, který ze společnosti téměř po dvou letech odchází. A11 se těmito kroky chystá podpořit plánovaný rozvoj prémiového a lifestylového tisku a zajistit obchodní týmy pro nové časopisy, které do konce roku vydá.

"Dostal jsem prostor pro vytvoření nových projektů, které na trhu doposud chybí. Velký potenciál zároveň spatřuji v kombinaci prémiového segmentu a lokálního tisku. S Alešem Zavoralem jsme se shodli na potřebě vyjít vstříc B2B klientům a jejich stále se zvyšující potřebě efektivní a kvalitní komunikace," uvedl Korn. Ten přichází z vydavatelství v úpadku Mladá fronta, kde poslední tři roky působil jako obchodní ředitel. Šátava pracoval poslední dva roky ve společnosti Kyocera na pozici regional key account manager, předtím strávil pět let ve vydavatelství Czech News Center na pozici team leader pro noviny Blesk a Aha!.

Obchodní oddělení vydavatelství A11 v těchto dnech doplňují také Pavel Lejhanec z Mladé fronty a David Janoušek a Antonín Přibyl z Czech News Center.