reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Obchod Zásilkovny nově řídí Došlý Hráči dne

17:06, 28. 7. 2020

Novým obchodním ředitelem logisticko-technologické firmy Zásilkovna (skupina Packeta) se stal Jan Došlý (foto). Jeho hlavním úkolem bude, vedle dalšího rozvoje obchodu společnosti, nastavení nové obchodní strategie. Došlý pracoval například ve společnostech Alpine Pro (marketingový ředitel), KIT Digital, Cerva Group nebo elem6. Kvalitu služeb a produktů Zásilkovny bude zajišťovat zcela nové oddělení Kvality a procesů. Ředitelem nového oddělení se stal Dalibor Svoboda.

"Zásilkovna roste každým rokem rekordním tempem. Také letos máme velké ambice růst jen v Česku o více než 100 procent. Věřím, že nám je Jan pomůže naplnit. Úkolů nás letos čeká mnoho. Kromě akvizic a péče o stávající klienty a uvádění nových produktů na trh, připravujeme také novou obchodní strategii nebo nový customer relationship management systém," uvedl Simona Kijonková, CEO Packety a spolumajitelka Zásilkovny.

Packeta má aktuálně více než 4600 vlastních výdejních míst, téměř 91 600 partnerských výdejních míst a spolupracuje s více než 28 tisíci e-shopy. Obrat skupiny byl v roce 2019 téměř 1,3 miliardy korun, počet přepravených zásilek překonal 19 milionů kusů.