Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Oborové služby v Seznamu povede Kolář, Mapy.cz Finger Hráči dne

13:02, 10. 11. 2021

Velká internetová firma Seznam.cz (majitel Ivo Lukačovič) mění vrcholové vedení. Po pěti letech odchází ze Seznamu dosavadní ředitel divize Služby Robert Drozda. Vzhledem k této změně dochází od začátku prosince k vyčlenění oddělení Oborových služeb do samostatné divize, kterou povede Pavel Kolář (foto). Vedení služeb Mapy.cz a Email se ujme David Finger.

"Pro adekvátní rozvoj široké škály produktů divize Služby však není možné, aby se jim nadále věnoval pouze jeden člověk. Z toho důvodu došlo před časem ke vzniku divize E-commerce a nyní budou podobně samostatně fungovat Oborové služby na straně jedné, a Email s Mapy.cz na straně druhé," komentoval Ondřej Procházka, co-CEO Seznam.cz.

Kolář pracuje v Seznamu od roku 2009 a posledních několik let se věnoval produktovému rozvoji oborových služeb, mezi které patří například Sreality.cz, Sauto.cz či Firmy.cz. V nové funkci mu přibyde ještě řízení katalogu firem. Finger pracuje pro Seznam už deset let, do této doby se věnoval vedení a rozvoji služby Email a Seznam účtu. Nyní si přibere ještě Mapy.cz.