Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

OK TV zahajuje vysílání dopoledního bloku, moderovat jej budou tři dvojice Hráči dne

07:50, 20. 5. 2024
Televize Aleš Borovan

Nová lifestylová a hudební televize OK TV (viz odkaz pod textem), která odstartovala vysílání minulý týden, nyní začíná vysílat pravidelný dopolední blok plný "hostí, známých osobností, klipů i soutěží" OK Start. Ten se na obrazovce bude objevovat každý všední den od 8:30 do 12:00. Moderovat jej budou tři dvojice: Radka Pavlovčinová a Dominik Port, Bára Mottlová a Vojta Sklenář a Veronika Lálová a Tomáš Löbl.

Součástí každého vydání budou i další dvě moderátorky-webařky, které se budou střídat: Dominika Potůčková a Simona Míková, které doplní vždy dvojici průvodců pořadu a budou mít na starosti zprávy o počasí, aktuality, případně tématické okruhy.

"Naším cílem je, aby pořad pro diváky, kteří se v tomto čase, kdy ostatní stanice vysílají reprízy pořadů a seriálů, dívají, byl zajímavý, a aby to pro ně byl jakýsi televizní parťák. Zároveň hosté našeho lifestylového OK Startu nemusejí vstávat za ranního kuropění, ale mohou do studia přijít v poměrně rozumnou hodinu," uvedl mluvčí OK TV a dramaturg, ale také moderátor René Kekely, který pořad připravuje s kolegyní Olivií Lerner a celým týmem.

Na OK TV se neobjeví zprávy, zato široká plejáda lifestylových pořadů. Kupříkladu každou středu v noci na diváky OK TV čeká živě vysílaná Andělská noc s Pavlem Andělem, dále v programu uvidí Aleše Cibulku a jeho talk show s hosty Sejdeme se u Cibulky, Talk show Miloše Knora, Evu Decastelo a Báru Mottlovou a jejich Holky na tahu, Kartotéku Martina Hrdinky, Hitparádu s Radkou Pavlovčinovou či Hvězdy manéže s Šárkou Vaňkovou.