Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Online služba Bezrealitky.cz má nového ředitele, přišel z e-shopu CZC.cz Hráči dne

17:48, 23. 11. 2023
Internet Aleš Borovan

Digitální realitní služba Bezrealitky.cz má nového ředitele. Stal se jím Martin Ponzer (foto), který posledních pět let vedl oddělení služeb v e-shopu CZC.cz. Vystřídá ve funkci Hendrika Meyera, group directora European Housing Services, který se do čela portálu dočasně vrátil v letošním roce. "Bezrealitky nevnímám jako inzertní portál, kde jen nabízíte a hledáte nemovitosti. Vnímám je jako službu, kde řešíte svoje realitní potřeby s možností plné digitální asistence. A je jedno, jestli jste profesionál, anebo nemáte s realitním trhem hlubší zkušenosti," uvedl Ponzer. Ten chce portál ladit pro potřeby rozmanitých cílových skupin.

Bezrealitky se pod vedením nového CEO chtějí posunout také v dalších oblastech. Jednou z nich je bezpečnost. "S nástupem prodeje nebo pronájmu nemovitostí přes sociální sítě a bazarové platformy se trh začal potýkat s rostoucím množstvím podvodů. Bezrealitky se proto chtějí více profilovat jako místo, které dělá pro ochranu majitelů i zájemců o bydlení to, co jinde vůbec neřeší," doplnil Ponzer.

Bezrealitky.cz provozuje firma Bezrealitky. Ta v roce 2022 utržila za služby (prodej inzerce a reklamní činnosti) přes 52 milionů korun. O rok dříve to bylo více než 56 milionů korun. Čistý zisk naopak stoupl ze 3 milionů na 18 milionů korun.