Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Páteční večery na ČT1 obsadí nový seriál Špunti na cestě Hráči dne

08:47, 5. 1. 2022
Televize Aleš Borovan

Česká televize od pátku 7. ledna nasadí do vysílání v prime time na ČT1 nový rodinný seriál Špunti na cestě (foto). Ten volně navazuje na úspěšnou filmovou komedii Špunti na vodě (2017). Série má celkem 13 epizod, vysílat se bude až do dubna. "Špunti na cestě jsou seriál opravdu rodinný a každý si tam najde svoje. Příběh zaujal a bavil plejádu českých herců v čele s Miroslavem Donutilem," uvedl kreativní producent ČT Josef Viewegh.

V hlavních rolích se představí Tatiana DykováJiřím Langmajerem coby rodiče dvou dospívajících dívek a jednoho očekávaného přírůstku a Anna PolívkováDavidem Novotným v roli rodičů tří chlapců a jedné holčičky. Dvě rodiny Veselých na cestě autobusem doprovodí Pavel Liška, Pavla Gajdošíková a Miroslav Donutil v roli Karla, starého bigbíťáka, bývalého bedňáka, zvukaře a produkčního.

Režisérem série je Jiří Chlumský, výkonnou produkci měla na starosti Fresh Lobster (Ludvík Mareček). Pod scénářem jsou podepsaní Marcel Bystroň a Petr Hudský. Výkonnou producentka ČT byla Monika Effenbergerová.