Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Petr Jákl ml. se podílí na výrobě nového filmu s Pierce Brosnanem Hráči dne

17:45, 17. 5. 2021
Celebrity Film Aleš Borovan

Režisér a producent Petr Jákl ml. (foto) ne a ne dokončit historický velkofilm Jan Žižka a tak se v mezidobí vrhá na další projekty. Jákl ml. se nyní podílí coby výkonný producent na výrobě nového akčního snímku The Misfits, ve kterém jednu z hlavních rolí ztvárnil někdejší James Bond Pierce Brosnan.

Snímek, kde "není nouze o loupeže a akční scény", režíroval finský režisér v Hollywoodu Renny Harlin. Ten stojí za akčními snímky jako je Noční můra v Elm Street 4, Smrtonosná past 2, Cliffhanger nebo Útok z hlubin. Scénář napsali Kurt Wimmer (Total Recall, Ctihodný občan) a Robert Henny. V hlavních rolích se kromě Brosnana objeví i Jamie Chung, Tim Roth, Hermione Corfield, Rami Jaber nebo Nick Cannon. Snímek se natáčel v Abu Dhabi, premiéru bude mít 20. června letošního roku. Mezitím se v kinech objeví další snímek s Jáklovou účastí - American Traitor: The Trial of Axis Sally.

"Bohužel ani na jednu z premiér teď nebudu moct do Ameriky odjet osobně. Pravidla se změnila, a tak jsem tam byl naposledy na uvedení Wash Me In The River s Robertem De Nirem, Jackem Hustonem a Johnem Malkovichem. Ale nevadí mi to, mám dost práce s dokončováním filmu Jan Žižka tady u nás," uvedl Jákl. "V tuto chvíli pracujeme hlavně na hudbě."