Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Písničkář Michal Horák vydá novou desku a vyjede na rozsáhlé turné Hráči dne

09:19, 11. 8. 2023
Hudba Koncerty Aleš Borovan

Písničkář Michal Horák (foto) bude mít letos nabitý rok. Objev roku v anketě Český slavík 21 vydá na podzim novou, v pořadí třetí studiovou desku Ideální čas se nezbláznit a k tomu vyjede na turné s názvem Ideální čas na turné. "Celá deska vznikala pro mě naprosto novým způsobem. Psal jsem ji víc než rok a z každé nové písně jsem měl takovou radost, že mě museli všichni vší silou držet, abych ji hned nevypustil na veřejnost. To se ale nestalo a já měl po necelých dvou letech zhruba třicet písní, z nichž jsem vybral čtrnáct podle mě nejlepších," uvedl Horák.

"Na albu se podařilo obsáhnout v podstatě všechno, co mě baví - od country a folku přes jazz, swing, funk, gospel až po rock nebo cimbálovku. Dokonce jsem se v jednom songu vyřádil na vocoderu. A díky naprosto geniálním muzikantům a supervizorům, jako jsou Filip Vlček, Jenda Vávra nebo Honza Steinsdörfer, to všechno krásně drží pohromadě a dává smysl."

Turné bude trvat od října do prosince a v tuto chvíli zahrnuje 26 zastávek včetně Prahy, Brna, Olomouce nebo Hradce Králové.