reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Počet českých předplatitelů platformy Voyo.cz na konci roku 2023 přesáhl 500 tisíc Hráči dne

08:48, 24. 1. 2024

Streamovací platforma Voyo.cz, kterou provozuje televize Nova, dosáhla další mety. Podle informací Borovan.cz počet předplatitelů Voyo.cz na konci prosince 2023 v Česku překročil 500 tisíc. Celkové číslo předplatitelů za český a slovenský trh je podle našich info něco pod 700 tisíc. Vzhledem k tomu, že až doposud se měr Česko:Slovensko udržoval na úrovni dvě třetiny a jedna třetina, aktuální čísla znamenají, že nárůst českých předplatitelů Voya je v posledních měsících mnohem dynamičtější a rychlejší v porovnání s nárůstem slovenských zákazníků.

Nejúspěšnější sérií Voyo.cz z investičního programu Voyo Originál za loňský rok se stal seriál Extraktoři (foto). Vyplývá to z několika metrik - počet získaných nových předplatitelů, podíl shlédnutí ze stávajících předplatitelů a dokoukanost epizody/seriálu.

Za několik dní na Voyo.cz vstoupí nový šestidílný seriál Metoda Markovič: Hojer na základě skutečného příběhu legendárního kriminalisty Jiřího Markoviče, který vyšetřuje známý případ sériového vraha a kanibala Ladislava Hojera. V seriálu excelují především herci Petr Lněnička a Petr Uhlík. První díl se na platformě objeví v pátek 26. ledna, další budou následovat vždy po týdnu.