Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Pop-punková kapela Rybičky 48 zvedla tržby na více než 20 milionů korun Hráči dne

09:53, 6. 5. 2024
Hudba Koncerty Aleš Borovan

Popovým pankáčům Rybičky 48 (foto) z Kutné Hory se v loňském roce opět byznysově dařilo. Zastřešující agentura R48 Agency, ve které mají podíly členové kapely plus manažer, opět navýšila tržby - meziročně z 18,5 milionu téměř na 24 milionů korun. Čistý zisk se mírně snížil z 1,1 milionu na 0,9 milionu korun. Spolumajitelé agentury R48 Agency jsou členové kapely Petr LebedaMichal AšenbrenerKuba Ryba a Ondřej Štorek plus manažer Martin Řehoř.

Zatím posledním studiovým albem kapely je Jedeme dál z roku 2022. Rybičky 48 především pilně koncertují, loni odehráli téměř čtyři desítky koncertů. Včetně letních hudebních festivalů nebo podzimní Oldschool Tour. Dlouhodobým partnerem Rybiček48 je značka Captain Morgan.

V letošním roce skupina a její manažerský tým připravuje velké koncerty Megakoncerty doma, které proběhnou na konci května v Kutné Hoře. "Jelikož zbývá posledních několik set vstupenek, je již nyní jisté, že Kutná Hora se může těšit na návštěvu 15 tisíc návštěvníků z celé České republiky," uvedli zástupci kapely.

Velký rozhovor o českém koncertním trhu s Antonínem Milatou (RedHead):