Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Popové kvarteto Mirai v příštím roce vyrazí hrát na Slovensko, navštíví pět měst Hráči dne

17:59, 21. 12. 2022
Hudba Koncerty Aleš Borovan

Úspěšná popová kapela Mirai (foto) uzavírá letošní povedenou koncertní sezónu a staví ambiciózní plány živého hraní pro příští rok. Mirai se letos povedlo dvakrát vyprodat pražskou O2 Arénu, jejíž kapacita pro koncertní akce se pohybuje nad 15 tisíc lidí. Již dříve kapela ohlásila, že na podzim 2023 pojede Arena Tour po největších českých hokejových arénách. Aktuálně Mirai plánují koncertní šňůru i na Slovensku, v tuto chvíli zahrnuje pět zastávek - Bratislava, Trenčín, Košice, Nitra a Žilina.

"Je to naše první série koncertů na Slovensku, tak se moc těšíme, protože i přes tu blízkost jsou to dneska dvě země a jedeme tedy hrát do zahraničí. Vůbec netušíme, jestli nás tam někdo zná a trochu spoléháme, že dorazí i čeští fanoušci, protože na jaře jsou koncerty na Slovensku jedinou příležitostí se vidět. Každopádně si od toho slibujeme takový návrat ke klubovým kořenům, kde jsme byli tváří v tvář vůči každému člověku v klubu," uvedl frontman Mirai Navrátil.

Mirai poprvé podepsali smlouvu s gramofirmou Universal Music v roce 2014. Doposud u firmy vydali tři studiové desky - Konnichiwa (2017), Arigato (2019 a Maneki Neko (2021).