Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Pořadatelé: na letošní festival Rock for People dorazilo přes 40 tisíc návštěvníků Hráči dne

07:46, 17. 6. 2024
Hudba Koncerty Aleš Borovan

Letošní ročník letního festivalu Rock for People, který se koná u Hradce Králové, měl být rekordní. Alespoň podle pořadatelů z agentury Ameba Production. Čtyři dny hudebního programu se zahraničními hvězdami mělo během závěru uplynulého týdne vidět přes 40 tisíc návštěvníků. Číslo se nedá ověřit z nezávislého zdroje. Celkem fanoušci viděli vystoupení více než 130 kapel a umělců.

"Prvnímu večeru vévodili The Prodigy, kteří svou smrští laserů zasypali roztančený dav. Druhý den patřil punkovým legendám The Offspring, kteří již 40 let baví fanoušky po celém světě. Frontman kapely Dexter Holland také přijal pozvání Daniela Stacha do Hyde Parku Civilizace, který proběhl v šapitó stanu před živým publikem. Páteční program v čele s Bring Me The Horizon přilákal do areálu nejvíce návštěvníků. Ti si užili také vystoupení Avril Lavigne nebo poslední český festivalový koncert Sum 41," uvedli zástupci festivalu. Dále hráli Parkway Drive, Pendulum, do Hradce Králové dorazila i hollywoodská star Keanu Reeves se svou kapelou Dogstar, kde hraje na basovou kytaru.

"Rock for People vyrostl do rozměrů, které jsem si ještě před pár lety nedokázal představit. Už teď ale vím, že příští 30. ročník bude ještě větší," tvrdí ředitel festivalu Michal Thomes.