Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Poradenská firma Addvery expanduje do Brna, najala Rychnovského (ex-Home Credit) Hráči dne

12:30, 31. 3. 2021
IT Internet Aleš Borovan

Nedávno založená konzultační a poradenská agentura Addvery, kterou vlastní a řídí ex-manažeři Zonky Pavel Novák (na fotce vpravo) a Lukáš Marek (uprostřed), expanduje. V těchto dnech otevírá analytický hub v Brně, který povede Michal Rychnovský (vlevo), bývalý top manažer Home Creditu (skupina PPF). Rychnovský se v Addvery stává partnerem s podílem na zisku.

"V digitalizaci je technologie pro přehledné sbírání dat pouze částí skládačky. Data je důležité především korektně zpracovat a efektivně obchodně využít. Největším oříškem přitom bývá správné využití machine learningových metod, proobchodní nastavení interních procesů a funkční implementace technologií. S tím vším umíme pomoci," tvrdí Rychnovský. Ten kromě čínského a českého Home Creditu pracoval rovněž v Air Bank.

Addvery právě pro Brno nabírá analytiky, kteří pod vedením Rychnovského budou řešit praktické datové úlohy. Personální posilování se týká i pražské kanceláře Addvery. "Nutnost rozumět datům vidíme u většiny našich klientů, jejichž úspěch na datech závisí. Jmenuji například Rohlik.cz nebo Komerční banku," doplnil Novák.