reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Předposlední díl taneční show ČT StarDance vidělo přes 1,7 milionu diváků Hráči dne

21:30, 11. 12. 2023
Televize Aleš Borovan

Taneční show StarDance (foto) stále boduje u diváků České televize. Předposlední večer dvanácté řady se podle veřejnoprávní stanice stal nejsledovanějším nefinálovým dílem za posledních šestnáct let. Vidělo jej dohromady 1,72 milionu diváků při podílu na sledovanosti 43,2 procenta. Semifinálové Rozhodnutí sledovalo dokonce 1,76 milionu lidí s podílem 49,2 procenta.

"Jedná se tak o nejsledovanější nefinálové vyhlášení výsledků v historii vysílání. Devátý díl StarDance se stal nejen nesledovanějším večerem tohoto ročníku, ale také nejvyhledávanějším od finále deváté řady v roce 2018. Ve srovnání s běžnými nefinálovými večery byl dokonce nejvyhledávanější od druhé řady v roce 2007," uvedly Kavčí hory.

Přibližně dvacet procent diváků si StarDance pustí zpětně, a to buď prostřednictvím iVysílání nebo na svých chytrých televizích. Finálové kolo odvysílá program ČT1 v sobotu 16. prosince v prime time. V kategorii freestyle své výkony předvedou Eva Adamczyková (foto) a Jakub Mazůch, Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková a Darija Pavlovičová s Dominikem Vodičkou.