reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Prima bude na Slovensko vysílat další dva TV kanály, od vysílací rady dostala licence Hráči dne

17:58, 14. 3. 2024

Komerční televize Prima (na fotce ředitel Marek Singer) rozšíří dosah na Slovensku. Provozní firma FTV Prima získala tento týden od české Rady pro rozhlasové a televizní vysílání licence na vysílání televizních kanálů Prima Cool SK a Prima Love SK, jejichž vysílání bude směrováno pro území Slovenské republiky. K televizním divákům se tyto kanály dle vyjádření zástupců TV Prima dostanou ještě v průběhu roku 2024. Skupina Prima působí na Slovensku již od roku 2017 s televizním kanálem Prima Plus, od roku 2020 tam šíří i zpravodajský kanál CNN Prima News.

"Naším hlavním cílem při vstupu na slovenský televizní trh bylo, abychom i divákům na Slovensku přinesli to nejlepší z vlastní tvorby skupiny Prima. Tenhle cíl se nemění. Co se v uplynulém období změnilo výrazně, je navýšení výroby originálních formátů různých žánrů, které divákům přinášíme. Vnímáme zájem o tento obsah u slovenských diváků a nové tematické kanály pro něj poskytnou vhodný prostor," komentoval Singer.

Velký rozhovor s Markem Singerem zde - o chystaných seriálech, o trendech na českém TV trhu a o změnách v TOP managementu TV Prima: