reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Producent Adam Dvořák dotočil romantickou komedii Přání Ježíškovi Hráči dne

08:18, 11. 1. 2021
Film Aleš Borovan

Tým producenta Adama Dvořáka (společnost Movie) a slovenské režisérky Marty Ferencové před několika dny v Josefově Dole dotočil nové romantické komedie Přání Ježíškovi (foto). Podle zástupců distributora jde o "vánoční příběh odehrávající se během jednoho dne, ve kterém se proplétá několik příběhů a řada atraktivních postav".

Ve filmu se v hlavních rolích objeví například Richard Krajčo, Jiří Langmajer, Anna Polívková, Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Elizaveta Maximová nebo Hana Vagnerová. Dále Jaroslav Dušek, Petr Vaněk, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Veronika Khek Kubařová, Arnošt Goldflam či Jiří Burian.

Natáčení začalo v polovině listopadu a pokračovalo celý advent, aby vyvrcholilo na Tři krále. Celkem trvalo 24 dní. "Sehnat dostatek sněhu, když sníh není, to byl opravdu velký úkol. Proto jsme se přesunuli na finále natáčení do Jizerských hor. Sníh jsme dosypávali v Praze a Brně a všude, kde to šlo. Pak samozřejmě covid, všichni chodili s rouškami, všichni jsou opatrní, všechno se špatně shání. Kdybych sestavoval black list toho, co se může podělat, tak by tam byla spousta věcí, co se nám stala, ale nakonec to dobře dopadlo," uvedl Dvořák.

Přání Ježíškovi by měl distributor Bioscop do kin uvést 25. listopadu 2021.