reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

První díl bláznivého seriálu To se vysvětlí, soudruzi! vidělo přes 900 tisíc diváků Hráči dne

18:21, 4. 3. 2024
Televize Aleš Borovan

Nový seriál České televize na pomezí sci-fi, detektivky a komedie To se vysvětlí, soudruzi! (foto) v neděli 3. března v prime time vstoupil na obrazovku Kavčích hor. První díl podle informací televize vidělo 935 tisíc diváků v cílovce 15+, podíl na sledovanosti činil 23,70 procenta (CS 15+). To se vysvětlí, soudruzi! ve vysílacím okně nahradil úspěšnou sérii Smysl pro tumor.

Seriálová novinka by chtěla atmosférou, bláznivými zápletkami a mixem žánrů jako je crazy komedie, sci-fi, parodie, detektivka nebo western pokračovat v odkazu takových děl jako jsou ArabelaLétající ČestmírPane, vy jste vdovaCož takhle dát si špenát nebo Dívka na koštěti. V hlavních rolích hrají Jiří Macháček a Jan Cina, kterým sekundují Anna Fialová a Leoš Noha coby vyšetřovatelé StB.

Režiséry seriálu jsou Matěj Chlupáček a Michal Samir, pod scénářem jsou podepsaní Miro ŠifraLucie Vaňková a Marie Stará. Výkonnou produkci měla na starosti Barletta (Matěj Chlupáček, Maja Hamplová), kreativním producentem ČT byl Jan Lekeš. Seriál vznikl v koprodukci s německou televizí ZDF.