Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Ředitelem komunikace Komárkovy skupiny Aricoma Malysa, bude řídit rebranding Hráči dne

07:09, 26. 7. 2023

Skupina Aricoma, poskytovatel ICT služeb a součást skupiny KKCG miliardáře Karla Komárka ml., má nového šéfa komunikace. Stal se jím Michal Malysa (foto). V pozici head of brand and communications zodpovídá mimo jiné za značku, externí a interní komunikaci firmy. Ta na konci června oznámila, že jméno Aricoma převezmou v rámci rebrandingu do konce roku postupně všechny její firmy.

Malysa má v oblasti komunikace a PR více než jedenáct let zkušeností. Před nástupem do Aricomy vedl komunikaci ve firmě Eurowag během jejího vstupu na londýnskou burzu, externí komunikaci v Deloitte a PR tým agentury Grayling. Předtím působil osm let jako novinář, například v TV Nova, Českém rozhlase, Pražském deníku nebo v České televizi.

Aricoma sjednocuje značky zaměřené na IT infrastrukturu, cloudové technologie, podnikové aplikace, kybernetickou bezpečnost, digitalizaci veřejného sektoru atd. Do skupiny patří Autocont, expert na kybernetickou bezpečnost AEC, vývojáři softwaru pro veřejný sektor CES EA a část společnosti Komix a odborníci na e-commerce Internet Projekt. Všechny do konce roku postupně přijmou jméno Aricoma. Později je budou následovat letošní akvizice - Sabris Consulting, Consulting 4U a SYSCOM Software.