Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Režisér Fuit dotočil romantickou komedii Jedině Tereza Hráči dne

08:38, 18. 2. 2021
Film Aleš Borovan

Produkční a tvůrčí tým režiséra Jaroslava Fuita (Dvojka, Ordinace v růžové zahradě, Terapie atd.) a Luminar Film (Krajina ve stínu) na konci ledna dotočil romantickou komedii Jedině Tereza (foto). Poslední klapka padla na vrcholku hory Kozákov v Českém ráji. Hlavních rolí se ujali Veronika Khek Kubařová a Igor Orozovič, autory scénáře jsou Kateřina Gardner a Pavel Novák. Film bude podle distribuční firmy "příběhem vztahu dvou lidí, který se ocitl v tom nejkritičtějším bodě - těsně před rozpadem".

"S Jardou Fuitem jsme společně procházeli všechny scény a dohadovali se na úpravách, aby se do toho dalo vlítnout, aby nás to bavilo a mělo to tu správnou míru. Mám raději humor vycházející z vážnějších situací, které se opravdu dějí, než hledání vtipu za každou cenu," komentoval Orozovič.

Dále hrají David Matásek, Lenka Vlasáková, Matouš Ruml, Emma Smetana, Václav Kopta, Jiří Vyorálek a Iva Janžurová. Broadcasterem bude TV Prima. Komedie Jedině Tereza bude mít premiéru 29. července 2021, do kin jej uvede distribuční společnost Cinemart.