Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Režisér Havlík a Fenix Film dotočili bláznivou komedii Po čem muži touží 2 Hráči dne

08:39, 8. 10. 2021
Televize Film Aleš Borovan

Tým režiséra Rudolfa Havlíka a produkční firmy Fénix Film (Dana Voláková a Michaela Flenerová) čerstvě dotočil bláznivou komedii Po čem muži touží 2 (foto), která je pokračováním úspěšné jedničky. Po čem muži touží vstoupil do kin 20. září 2018 (distribuce Cinemart). Za celý tento rok snímek prodal kinolístky za více než 85 milionů korun. Do kinosálů tehdy přišlo téměř 590 tisíc diváků. Tato numera Havlíkovu komedii katapultovala na pozici nejnavštěvovanějšího českého filmu v roce 2018.

"Po čem muži touží 2 zavede hlavní hrdinku v mužském těle Jiřího Langmajera do řady prostředí, které jsou doménou mužů. Ocitá se jako dělník na stavbě, je nucen/a s partou zpocených chlapů hrát fotbal, chodit do hospody na pivo a dokonce používat společné sprchy. Jediný, kdo věří, že v mužském těle se skrývá Irena, je soused Radim, kterého hraje Marek Taclík. Právě on je průvodce proměněné Ireny chlapským světem. Vezme ji i do fotbalového týmu, který trénuje. A v něm se sešla opravdu povedená herecká sestava - Leoš Noha, Radek Holub, Oskar Hes, Michal Kavalčík, Jiří Maryško nebo Ondřej Kavan."

Koproducenty nového filmu jsou Cinemart (Marek Jeníček), Flamesite (Kamil Kožíšek) a Solid Enterprise (Marek Veselický). Hlavním partnerem je televize Nova. S premiérou se počítá na jaře 2022 (opět Cinemart).