Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Režisér Macharáček bude točit pokračování pohádky Tajemství staré bambitky Hráči dne

09:14, 7. 4. 2021
Televize Film Aleš Borovan

Režisér Ivo Macharáček (Panic je nanic, Kadeřnictví, Doktorka Kellerová atd.) začíná 8. dubna natáčet volné pokračování pohádky Tajemství staré bambitky 2. Premiéra Tajemství staré bambitky se uskutečnila na obrazovkách České televize 25. prosince 2011, vidět ji mělo přes dva miliony diváků.

V pohádce Tajemství staré bambitky 2 se vrací tým z původního příběhu. Svou roli si zopakují Ondřej Vetchý jako napravený loupežník Karaba, Tomáš Klus (foto z kostýmní zkoušky) a Kamila Janovičová jako Jakub a Anička, tentokráte už v královských rolích, a Miroslav Vladyka s Jiřím Lábusem v postavách zlotřilých rádců Ference a Lorence. Pod scénářem je opět podepsán Evžen Gogela.

Natáčení bude probíhat v dubnu a květnu v prostředí zámků v Mníšku pod Brdy a Jindřichově Hradci, štáb se vrátí také na lokace ve skanzenech v Kouřimi a Přerově nad Labem, kde se točily některé scény původní pohádky.

Pohádka Tajemství staré bambitky 2 vzniká v produkci Roberta Plavce a Radovana Vašáka ve společnosti Fairytale Production v koprodukci s Českou televizí. Premiéra je plánována do kin na 9. prosince 2021 (Bioscop).