Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Režisér Nikolaev natočil komedii Střídavka o partnerských vztazích Hráči dne

09:52, 15. 12. 2021
Film Aleš Borovan

Pilný režisér Petr Nikolaev (Vybíjená, Příběh kmotra, Lidice, Sestřičky, Vinaři atd.) natočil nový celovečerní film - komedii Střídavka (foto) s tématikou "rodinných a partnerských zmatků". V hlavních rolích "bývalých či současných partnerů" se představí Martin Hofmann, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Jiří Vyorálek a Kristina Svarinská. Dale hrají Eva Holubová nebo Jiří Langmajer.

"Skutečná životní láska je někdy v životě až ta druhá nebo dokonce třetí, pravé partnerské štěstí může člověk najít až později na cestě životem. Naše komedie Střídavka ukazuje, že život má v sobě různé a nečekané zákruty a jeho pevnou součástí nejsou jen současné žhavé milostné vztahy, ale i ty minulé," glosuje Nikolaev. "Střídavka by měla být zábavná, břitká, chytrá v dialozích, občas dojemná. Na lehkých nohách. Vůbec by pak neměla být blbá. Doufám, že taková bude. Věřím, že ze střižny vyleze komedie, za kterou se nikdo nebudeme muset ani omlouvat, ani stydět," doufá Hofmann.

Producentem filmu je Luminar Film (Martin Růžička, Jindřich Motýl), distributorem je Bontonfilm. Premiéra v kinech je naplánována na léto 2022.