reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Režisér Petr Kolečko dotočil svůj druhý celovečerní film Hráči dne

15:26, 29. 10. 2020
Televize Film Aleš Borovan

Režisér a scenárista Petr Kolečko (foto; Přes prsty) v uplynulých dnech dokončil natáčení svého druhého celovečerního filmu Zbožňovaný (pracovní název Božský děda) s Jiřím Bartoškou v titulní roli. Ve vztahové komedii hrají rovněž Zuzana Kronerová, Ivana Chýlková, Petra Hřebíčková, Jiří Langmajer nebo Štěpán Kozub. "Mám k tomu příběhu osobní vztah, je inspirován mým dědou, a to při rozhodování, zda znovu režírovat, hrálo docela zásadní roli," uvedl Kolečko.

Natáčení nové komedie probíhalo během srpna a září v Praze a okolí a film se podařilo dokončit těsně před vyhlášením bezpečnostních opatření vlády. "Jsem rád, že i v téhle době se podařilo film dotočit a nyní budeme mít dostatek času na střih a dokončení, protože tahle část má v sobě hodně dramaturgické práce, která je mi blízká," doplnil Kolečko.

Film vzniká v produkci společnosti MOJO Film producentů Pavla Páska a Igora Konyukova. Koproducentem je Česká televize, do kin snímek uvede distributor Bioscop. Premiéra Zbožňovaného je plánována na léto nebo podzim příštího roku.