Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Režisér Strach zahájil natáčení třetí řady seriálu Labyriont (ČT) Hráči dne

18:05, 1. 11. 2017
Televize Aleš Borovan

Elitní režisér Jiří Strach (foto; v Česku patří do nepočetného a neoficiálního klubu "100 milionů tržeb z jednoho filmu") začal pro Českou televizi točit třetí řadu kriminálního seriálu Labyrint. Podle scénáře Petra Hudského a Davida Ziegelbauera vznikne sedm nových dílů. V hlavní roli se znovu objeví Jiří Langmajer. Ve třetí sérii si dále zahrají Petr Stach, Denisa Nesvačilová, Lenka Vlasáková, David Švehlík, Miroslav Donutil či Pavel Řezníček.

Nová řada seriálu vzniká, stejně jako předchozí dvě, v brněnském televizním studiu (kreativní producentka Jiřina Budíková). "Čeká nás zimní, často velice náročné natáčení," uvedl Strach, který opět spolupracuje s kameramanem Martinem Šecem. Natáčecí plán zahrnuje desítky lokalit nejen Jihomoravského kraje, například Brno, Adamov, Blansko, Deblín nebo rakouský Hardegg. Natáčení by mělo skončit v únoru 2018. Jinými slovy, Labyrint III by měl být ready pro podzim 2018.

Jednotlivé díly první a druhé řady seriálu sledoval vždy zhruba milion diváků u obrazovek a dalších minimálně 400 tisíc v iVysílání ČT.