reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Režiséři Štáfek a Kopp dotočili celovečerní fotbalovou komedii Vyšehrad Hráči dne

17:15, 18. 11. 2020

Výrobní tým produkční společnosti Gangbang production a štáb režisérů Jakuba Štáfka a Martina Koppa dokončily natáčení celovečerní komedie Vyšehrad (foto) z fotbalového prostředí, která vychází ze stejnojmenného internetového seriálu. "Ti, kteří Vyšehrad neznali, tam najdou spoustu vtipných situací ze sportovního světa, a ti, kteří seriál mají rádi, budou z filmu určitě nadšení," láká herec, režisér a producent Štáfek.

Ve filmu se objeví i Jakub Prachař, Ondřej Pavelka, Věra Hlaváčková, David Prachař, Ivana Chýlková, Jaroslav Plesl nebo David Novotný. Zahrají si i skuteční sportovci, například Patrik Berger. "Měl jsem radost, když mě Kuba Štáfek oslovil. Jednak proto, že jsem ještě nikdy u žádného natáčení nebyl, ale taky proto, že se mi moc líbil seriál a byla podle mě velká škoda, že skončil," vysvětlil jeden z nejúspěšnějších českých fotbalistů v historii, který se objeví ve společných scénách například s Vladimírem Šmicerem, Janem Kollerem, Václavem Kadlecem, Lukášem Zelenkou nebo Romanem Bednářem.

Distributor Bioscop by rád film do kin uvedl na jaře 2021. Vše však bude záležet na vývoji pandemické situace. Gangbang production spoluvlastní producent Jan Kallista (25 procent), Štáfek (25 procent) a další producent Ctibor Pouba (50 procent; je hlavním výkonným producentem).