Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Režisérka Pavlásková točí Vánoční příběh s Rodenem a Bohdalovou Hráči dne

08:45, 12. 3. 2021
Film Aleš Borovan

Režisérka a producentka Irena Pavlásková (Čas sluhů, Bestiář, Fotograf, Pražské orgie) začala točit nový celovečerní film Vánoční příběh (foto) s hvězdným obsazením. V hlavních rolích se objeví Karel Roden, Jiřina Bohdalová, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Hynek Čermák, Jana Plodková, Vladimír Polívka, Anna Fialová, Václav Neužil, Pavel Kříž a další. "V komedii odehrávající se během Štědrého dne několik hrdinů prožije opravdu nevšední a nezapomenutelné Vánoce." Pod scénářem jsou podepsáni Pavlásková, Rudolf Merkner a Marek Matoušek.

"S producenty jsme si hodně povídali o pojetí filmu a o tom, jak by měl vyznívat. Měli jsme jasno, že to bude příběh několika hrdinů různých věkových skupin, charakterů i temperamentů. A že to nebude žádná přesládlá limonáda, i když všechno dospěje ke šťastnému konci," tvrdí Pavlásková.

Vánoční příběh vzniká v Praze, ale část se natáčela také v Jizerských horách. Film by měl být dotočen v dubnu. Produkuje jej Europeana Production, distributorem je Cinemart. Premiéra v kinech je prozatím naplánována na 18. listopadu 2021.