Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Seriálová hvězda TV Prima vyjede na koncertní turné po českých a moravských klubech Hráči dne

09:25, 19. 1. 2023

Herečka a hvězda primáckých seriálů Slunečná a ZOO Eva Burešová (foto) čím dál více expanduje i v hudebním byznysu a zároveň posiluje svou pozici v českém showbyznysu obecně. Letos v dubnu a květnu vyjede s kapelou na koncertní šňůru Eva Tour 2023, která bude čítat deset zastávek (aktuální stav) v českých a moravských klubech a kulturních domech (Ostrava, Olomouc, Brno, Plzeň, Hradec Králové, Praha atd.).

"Těším se, že se vydám do měst, která jsou mi blízká, mám je ráda, ale dlouho jsem je nenavštívila. Teď to napravím. Fanoušci se mohou těšit na pořádný hudební nářez, rozhodně to nebude koncert jen k sezení," uvedla Burešová, která si koncertní turné dává jako dárek ke svým nadcházejícím třicátinám. "Celou tour završíme v Lucerně, která je pro mě symbolická. Přesně před patnácti lety jsem si tam zazpívala v Praze úplně poprvé. Bude hezké v legendární Lucerně toto výročí oslavit," doplnila herečka.

V posledním anketě popularity Český Slavík 2022 se Burešová umístila na třetím místě s 36 230 hlasy, za Lucií Bílou a Ewou Farnou. Burešová účinkovala rovněž v řadě muzikálů jako Jesus Christ Superstar, Hamlet, Dracula, Čas růží, Cyrano atd. Dlouhodobě spolupracuje s producenty a hudebníky Robinem Moodem a Václavem Noidem Bártou. Loni na jaře vydala album s písničkami ze seriálu ZOO (TV Prima).