Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Seznamácká televize začne Večerní zprávy vysílat z nového studia Hráči dne

16:59, 13. 2. 2022

Seznam.cz (majitel Ivo Lukačovič) postavil nové televizní studio pro vlastní televizi Seznam.cz TV. Budou se odsud vysílat Večerní zprávy (stopáž 25 minut), na které firma nasadí dva moderátory (o víkendu jednoho). Poprvé bude stanice vysílat z nového studia 14. února. Seznamácké zpravodajství získává se spuštěním nového studia i novou grafickou a hudební výbavu. Za její výrobou stojí interní tým Televize Seznam.

"Zpravodajství získává nejenom zcela novou znělku, grafickou i hudební výbavu, ale díky spolupráci s renomovanými odborníky na návrh a realizaci televizních studií i nové zpravodajské studio, které odpovídá stále se zvyšujícím technickým nárokům v rámci televizního vysílání," uvedl ředitel Televize Seznam Ivan Mikula. Podle něj se pro tuto chvíli nepočítá kromě Večerních zpráv s další zpravodajskou relací.

Seznam ve Večerních zprávách využije šest moderátorů a moderátorek (různě nakombinované dvojice) plus dva sporťáky (všichni foto). Celkem pro Večerní zprávy pracuje tým 50 lidí, z toho redakci tvoří 25 lidí. Celkový tým Seznam.cz TV čítá na 110 lidí. Podíl na sledovanosti na konci roku 2021 Seznam.cz TV se měl pohybovat okolo jednoho procenta, letos by číslo mělo podle Mikulových představ vyrůst na cca 1,8 procenta.