Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Skupina A 11 má novou obchodní ředitelku, pracovala na TV Nova a na Primě Hráči dne

19:30, 23. 4. 2024

Novou obchodní ředitelkou mediální skupiny A 11 (A 11 TV, Náš Region, Mladý svět atd.) se stala Zuzana Kořenková (foto), která ve funkci nahradila Davida Korna. Kořenková má dlouholeté zkušenosti z obchodních oddělení TV Nova a TV Prima. Pět let působila na pozici head of internet sales v televizi Nova, téměř šest let v televizi Prima na pozici head of creative sales. Poslední dva roky se věnovala business developmentu a budování obchodních oddělení z pozice konzultanta v oblasti energetiky a investic.

Kořenková se chce zaměřit na propojováním všech mediatypů skupiny A 11. "Kromě televize plánujeme výrazně posílit i tituly Náš Region a Mladý svět, které patří ve svém segmentu k leaderům trhu," uvedla Kořenková. Jedním z prvních úkolů Kořenkové má být posílení obchodního týmu v televizním prodeji. "Nástup Zuzany přichází v době výrazných investic do vlastní tvorby televize A 11. Očekávám, že díky jejím zkušenostem se nám podaří posunout výsledky celé mediální skupiny opět o úroveň výš," komentoval ředitel a zakladatel mediální skupiny A 11 Aleš Zavoral.

Korn podle vyjádření skupiny zůstává i nadále součástí obchodního oddělení A 11, věnovat se bude klíčovým klientům a business developmentu.