Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Start nové TV stanice CNN Prima News se blíží, šanci zatím chytla hlavně ČT24 Hráči dne

23:15, 12. 4. 2020

Nezáviděníhodná situace. Podle informací Borovan.cz zpravodajský tým chystané TV stanice CNN Prima News již několik týdnů vysílá takzvaně "do zdi". A to za zpravodajskya marketingově příhodné a výjimečné situace koronavirové pandemie, která nabídla ojedinělou šanci udělat si jméno a získat mimořádnou sledovanost a pozornost celé republiky. Tuto šanci chytl za pačesy veřejnoprávní zpravodajský kanál ČT24, jehož podíl  na celkové televizní sledovanosti dosáhl v průměru 9,5 procenta (nejvyšší číslo od startu stanice v roce 2005). Pořad Události průměrně v uplynulém měsíci sledovalo bezmála 1,4 milionu diváků.

Televizní skupina Prima Group (na fotce ředitel Marek Singer) podle našich zdrojů mezitím vychytávala některé technické záležitosti kolem nové stanice a pilovala procesy. Nicméně, start CNN Prima News by se již měl blížit, což tvrdí i web Cnn.iprima.cz, na který se uživatel dostane při zadání oficiální domény Cnnprimanews.cz. Jenže již včera asi bylo pozdě.

Redakce zpravodajské CNN Prima News je vedena Redakční radou CNN Prima News ve složení: ředitelka News Production Eliška Čeřovská, ředitelka News Gathering Petra Benešová a ředitel Online News Tomáš Večeřa. Tato rada reportuje přímo Singerovi.