reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Start-up Campiri otevírá v Praze novou základnu v blízkosti ruzyňského letiště Hráči dne

08:38, 13. 7. 2022

Start-up Campiri, který digitalizuje pronájem obytných vozů a který nabízí řadu obytných vozů a karavanů z půjčoven i od soukromých majitelů, v Praze poblíž ruzyňského letiště otevírá nový areál pod názvem Campiri Base. Má rozlohu 5500 m² a nabízí řadu služeb včetně půjčovny obytných vozů, jejich servisu, detailingu či dlouhodobé parkování.

Areál podle firmy zvládne odbavení většího množství klientů, vlastníci obytných vozů zde mohou využít například pneuservis, zakoupit vybrané doplňky a nechat si je namontovat, nechat vůz připravit na STK nebo na zimní či letní sezonu. Campiri Base tak kombinuje servis s mechaniky, možnost dlouhodobého parkování a současně půjčovnu karavanů. Na rozlehlé ploše je vyhrazená až stovka míst pro půjčovnu a dlouhodobé parkování a pro příští rok firma plánuje další rozšiřování kapacit servisu.

Campiri založil v létě 2020 podnikatel Michal Tyl. Projekt od něj později téhož roku odkoupil Lukáš Janoušek (foto) společně s investorem Paulem Tesarem. Do Campiri investovali Miton, business angel Petr Jahn, Rockaway nebo Purple Holding.