Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

T-Mobile bude mít nového ředitele pro firemní zákazníky, nastoupí v srpnu Hráči dne

07:33, 26. 5. 2026

Od srpna nastupuje na pozici ředitele divize pro firemní zákazníky T-Mobile nový manažer. Michal Müller (na fotce vpravo) od 17. srpna vystřídá Petera Laca (vlevo), který pozici zastává přechodně ve federální roli po dobu 10 měsíců. Michala Müllera čeká řízení celé komerční strategie pro oblast B2B, tzn. rozvoj obchodních vztahů nejen s největšími zákazníky společnosti z oblasti soukromé i státní sféry, ale i zajištění spokojenosti s využíváním služeb T-Mobile u živnostníků či malých a středních firem. Informovala o tom tisková mluvčí T-Mobile Patricie Šedivá.

Müller má za sebou dlouhou kariéru v telekomunikacích - osm let ve Vodafonu, šest a půl roku
v O2 Czech Republic a v obou se mimo jiné podílel nebo přímo řídil velké organizační či transformační změny. Poslední období profesně strávil ve společnosti RENOMIA (risk management, pojištění a likvidace škod), kde řídil pobočkovou síť a obchod v Česku včetně strategie a rozvoje.