reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Televize Nova jmenovala novou finanční ředitelku a šéfredaktora zpravodajství Hráči dne

14:08, 20. 12. 2023
Televize Aleš Borovan

Největší komerční televize TV Nova (majitel PPF) má nová jména v TOP managementu. Novou finanční ředitelkou byla jmenována Šárka Švecová (foto), Vladimír Rosol povyšuje do funkce šéfredaktora zpravodajství TV Nova. Švecová do TV Nova nastoupila v roce 2011 a pracovala na různých pozicích v rámci finančního oddělení. Od roku 2022 vykonávala funkci zástupkyně finančního ředitele. Jako členka vrcholového vedení bude spolupracovat i na "plánování a realizaci digitálních projektů, které mohou zvýšit efektivitu a produktivitu organizace".

Rosol v televizi působí od roku 2008, dosud vedl redakci TN.cz. Současně s novým postem bude zástupcem ředitele zpravodajství a publicistiky Kamila Housky. Posledních šest let tuto funkci vykonával Michal Kratochvíl, který se nyní stává ředitelem zpravodajství na TV Markíza.

"Pozice CFO je velmi důležitá, zodpovědná i časově náročná funkce, proto jsme se rozhodli s ohledem na velký růst Novy i Markízy, že obě televize potřebují vlastního finančního ředitele. Miloš Nitran tedy zůstává na pozici finančního ředitele na Markíze," uvedl ředitel TV Nova Daniel Grunt.

Zde velký rozhovor s ředitel "konkurenční" České televize Janem Součkem: