Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Televize Nova do pátečních večerů nasadí další řadu komediálního seriálu Co ste hasiči Hráči dne

12:21, 30. 8. 2023
Televize Aleš Borovan

TV Nova na obrazovky posílá nové prémiové díly komediálního seriálu Co ste hasiči (foto), první epizoda se objeví ve vysílání v pátek 1. září. "Sdružení dobrovolných hasičů z malé obce Horní, v jehož čele stojí svérázný velitel Petr (Petr Rychlý), se tak opět představí v plné sestavě, včetně Mirka (Marek Holý), Edy (Radim Kalvoda), Ládi (Jaromír Nosek) a pohledné veterinářky Lenky (Jana Bernášková). I ve druhé řadě budou společně čelit sebevědomému starostovi Vladimírovi (Václav Kopta), jehož velkou zálibou je znepříjemňovat hasičské partě život."

Dále hrají Martin Pechlát, Ivana Uhlířová, Lucie Benešová, Nela Boudová, Pavel Nový, Vlastimil Zavřel, Miroslav Vladyka, Leoš Noha nebo Roman Zach. Ústřední dějovou linkou nové řady se stane boj o starou hasičskou zbrojnici.

První řadu osmidílného komediálního seriálu Co ste hasiči (2021) sledovalo průměrně 1,047 milionu diváků starších 4 let. Producentem je Rudolf Merkner/ Orbis Pictures, režii nové řady má na starosti Jan Haluza a Tomáš Pavlíček. Hlavní scenárista je Merkner.