reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Televize Nova plánuje ukončení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Hráči dne

14:50, 23. 11. 2020

Jeden z nejvýnosnějších projektů TV Nova, seriál Ordinace v růžové zahradě  1/2 (foto), směřuje podle všeho ke svému konci. Podle vyjádření televize seriál spěje k "velkému finále" v roce 2021. Podle informací Borovan.cz série skončí někdy v průběhu jarní sezóny 2021. Poprvé se seriál začal vysílat v roce 2005, periodicita byla a je dva díly týdně.

"Je to pro nás emotivní záležitost, většina z nás se seriálem zestárla, těžko hledat nějaká srovnání. Pokud si nějaký pořad udrží své místo v hlavním vysílacím čase po více než 15 let a navíc se vysílá po dvou epizodách v týdnu, je to zkrátka fenomén, který jen tak nezmizí," uvedla Monika Hasmanová, ředitelka výroby TV Nova. "Ještě ale neříkáme poslední slovo a máme nachystanou nabitou sezónu, která v roce 2021 přinese nespočet dramatických situací, napětí, láskyplné momenty a okamžiky plné emocí."

Nova doposud odvysílala neuvěřitelných téměř 1200 dílů všech řad. Ordinací od jejího vzniku prošly desítky českých hereckých hvězd jako například Petr Rychlý, Jana Paulová, Ivana Jirešová, Jan Čenský, Martin Zounar, Zdeněk Godla, Michal Novotný, Petr Štěpánek, Dana Morávková nebo Zlata Adamovská.