reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Televize Nova začala točit nový komediální seriál o „dospívání dětí a dospělých“ Hráči dne

19:28, 22. 8. 2022
Televize Aleš Borovan

Televize Nova (majitel PPF) začala natáčet nový původní desetidílný komediální seriál o "dospívání dětí a někdy také dospělých" s pracovním názvem Sex O’Clock (foto). V hlavních rolích příběhu mladých sourozenců Adama a Emy a jejich rodičů se objeví debutant Maxmilián Kocek se Sárou Korbelovou. Spolu s nimi pak další debutantka Karolin Omastová s Janem Révaiem, Petrou Bučkovou, Janou Švandovou, Evou Podzimkovou a Jakubem Žáčkem. Sex O’Clock pod značkou Voyo Originál režírují Jan Bártek a Karolina Zalabáková, která je zároveň showrunnerem a spoluautorkou scénáře.

"Sex O’Clock je o hledání vlastní identity a někdy také o hodně náročném nicméně neuvěřitelně vtipném rodinném soužití. Je to příběh rodiny, která se po překvapivém odhalení musí naučit fungovat bez ohledu na to, co si kdo myslí nebo říká," uvedla kreativní producentka Marta Fenclová. Producentem Cinebonbonu je Lukáš Gargulák.

Seriál se natáčí ve Zlíně, ve kterém jeho tvůrci a aktéři stráví celkem čtyřicet osm natáčecích dnů. Zlínský kraj, spolu s Jihomoravským filmovým nadačním fondem také vznik Sex O’Clock finančně podpořil, a to prostřednictvím Programu na podporu audiovizuální tvorby.