Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Televize Prima spustila natáčení „jadranského“ seriálu, v hlavní roli Matěj Hádek Hráči dne

14:24, 11. 5. 2023
Televize Aleš Borovan

Již dříve ohlášený seriál TV Prima z pobřeží jadranské riviéry se dostal do ostré výrobní fáze. Před pár dny se tým v čele s režisérem Vojtěchem Moravcem pustil do natáčení šestidílného seriálu Na vlnách Jadranu (foto). Celé filmování probíhá v Chorvatsku na ostrově Brač v česko-slovensko-chorvatské produkci. "První natáčecí den proběhl 28. dubna na Vidove Gore, což je nejvyšší hora Jadranských ostrovů s výhledem na nejkrásnější pláž v Chorvatsku. Seriál se natáčí převážně v městečku Sutivan," komentovala producentka a ředitelka výroby skupiny Prima Lucia Kršáková.

Seriál je volným pokračováním seriálu Pod hladinou, hlavní postavu - Jana Zacha - opět ztvární Matěj Hádek (vpravo). "Ten bude řešit problémy českých občanů na souši a zároveň se bude pokoušet uzavřít svou minulost." Po boku Hádka bude stát slovenská herečka Natalia Germani (Princezna zakletá v čase) coby slovenská záchranářka Vesna. V seriálu nebude chybět ani jeho přítelkyně Alice (Sandra Nováková), která se rovněž objevuje v Pod hladinou

Autoři seriálu Na vlnách Jadranu jsou Lucie Paulová a Marta Fenclová. Výrobu zajišťuje chorvatská produkce Adria Studio Produkcija, koproducent je TV Joj a skupina Prima.