reklama
reklama
Borovan.media
Exkluzivní byznysové informace
 

Tereza Kopáčová pro TV Nova natočila minisérii o masovém vrahovi Roubalovi Hráči dne

10:04, 30. 9. 2021

Pokračuje až nezdravá fascinace českých filmařů tuzemskými masovými vrahy a vražedkyněmi (manželé Stodolovi, Olga Hepnarová, heparinový vrah atd.). Režisérka Tereza Kopáčová (Metanol, Ochránce, Nevinné lži, Soukromé pasti atd.) natočila pro streamovací platformu Voyo televize Nova třídílnou minisérii Případ Roubal o vrahovi Ivanovi Roubalovi, který zavraždil několik lidí na šumavském statku Pohádka a dalších místech.

V hlavní roli se představí Hynek Čermák (foto), dále hrají David Švehlík, Dagmar Havlová Veškrnová, Jan Čenský, Kamila Trnková, Regina Rázlová nebo Vojtěch Vodochodský. "Příběhem o dopadení a usvědčení jednoho z největších zločinců polistopadové historie otevíráme novou etapu prémiové nabídky na Voyo pod značkou Voyo Originál," uvedla ředitelka programu TV Nova Silvia Majeská. "Ta bude stát především na autentických příbězích se silnými tématy, která rezonovala a stále rezonují společností."

"Z producentského pohledu byl velmi lákavý rozpor mezi tím, jak Ivan Roubal vypadal, jak se navenek choval a jak hrozné činy mu nakonec byly prokázány. Navíc se k nim nikdy sám nepřiznal. Věřili jsme, že z rozplétání všech jeho činů půjde uplést zajímavý příběh nejen o jeho zločinech, ale především o souboji dobra, zla a spravedlnosti mezi těmito dvěma póly," komentovali producenti Evolution Films Pavel Berčík a Ondřej Zima. Producentem za TV Nova byl Michael Bütow, výkonnou producentkou Martina Stránská. Premiéra prvního projektu pod značkou Voyo Originál je naplánována na listopad.